CELSUZ-IN

V bulletinu Celsuz-In, který pro Vás vydává Centrum pro lidi sociálně znevýhodněné – CELSUZ Diecézní charity Brno Vám nabízíme informace a zkušenosti získané při každodenní práci s klienty v rámci našich třech služeb: odborné sociální poradenství, poradenství pro cizince a sociální rehabilitace.

Protože jde o otázky a problémy, které mohou trápit nejen naše klienty, rozhodli jsme se s Vámi podělit o naše zkušenosti při jejich řešení.

Věříme, že informace, které v bulletinu najdete, budou pro Vás nejen zajímavé, ale také podnětné a inspirující, a tak naplní naše heslo „Informace a inspirace z Jarošky“.

Celsuz-In 16 (2/2016)

Celsuz-In 15 (1/2016)

Celsuz-In 14

Celsuz-In 13

Celsuz-In 12

Celsuz-In 11

Celsuz-In 10

Celsuz-In 9

Ve třetím vydání letošního CELSUZ-INu jsme si pro Vás připravili informace o možnostech zahraničního výjezdu prostřednictvím Evropské dobrovolné služby, o asistentech sociální péče, pokračování seriálu o důchodovém systému a další zajímavé informace.

Celsuz-In 8

Zajímají Vás novinky v exekucích, druhý pilíř důchodové reformy nebo změny v předdůchodech? Pak právě pro Vás jsme připravili další číslo bulletinu Celsuz-In!

Celsuz-In 7

První letošní číslo Celsuz-INu Vám přináší informace o Důchodovém systému, poskytne Vám užitečné tipy pro psaní životopisu nebo nabídne další recept z Dílny světové kuchyně.