Zaujala vás některá ze služeb CELSUZ a rádi byste ji podpořili? Do naší činnosti se můžete zapojit několika následujícími způsoby:

Finanční příspěvek, dar

Finanční příspěvek patří stále k nejčastějším formám podpory činnosti našeho Centra. Bez této podpory bychom nedokázali poskytovat široké spektrum služeb lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci a hledají u nás podporu při jejím řešení. Finanční příspěvky jsou využívány vždy pro činnost konkrétní služby. S vaší pomocí můžeme službu rozvíjet a zvyšovat její dostupnost pro ty nejpotřebnější.

Konkrétní službu můžete podpořit zasláním finančních prostředků na bankovní účet č. 1583741621/0100 s využití variabilního symbolu:

Dárci si mohou finanční příspěvky zaslané na charitní bankovní účty odečíst z daňového základu, a to na základě potvrzení o daru. Toto potvrzení vám rádi na vyžádání vystavíme. Kontaktujte nás na emailu: celsuz@charita.cz.

Dárcovská SMS

K realizaci služeb Celsuz můžete přispět na účet 43-6729060267/0100 nebo jednorázovou dárcovskou SMS (DMS) na číslo 87777. DMS je nově možné odeslat v cenách 30, 60 nebo 90 Kč, Charita obdrží 29, nebo DMS_cmyk59 nebo 89 Kč

Zápis DMS dle vybrané částky, kterou chcete odeslat je:

  • DMSmezeraDCHBmezera30
  • DMSmezeraDCHBmezera60
  • DMSmezeraDCHBmezera90
  • možnosti trvalé DMS (klikněte na odkaz)

Zpětná SMS: Dekujeme. Vase DMS DCHB ve vysi 30 nebo 60 nebo 90 Kc byla prijata. Vice informaci na www.darcovskasms.cz.

Upozornění: Dosud platné dárcovské sms DMS DCHB a roční DMS budou platné již jen v omezeném doběhovém období a poté úplně zrušeny.

Profil projektu na dárcovském portálu darujspravne.cz.

Dobrovolnická činnost

Zapojit se do naší činnosti můžete také jako dobrovolníci. V našem centru se dobrovolníci mohou uplatnit dlouhodobě např.  jako administrativní výpomoc, tak v přímém kontaktu s klienty. Dobrovolníci se mohou zapojit také jednorázově, při akcích jako je Tříkrálová sbírka, Potravinová sbírka či Den Charity. Volba činnosti a formy spolupráce je na každém z dobrovolníků.

Máte-li zájem o dobrovolnictví v našem centru CELSUZ, stačí vyplnit formulář a my Vás kontaktujeme. Potřebujete více informací? Obraťte se přímo na vedoucí centra Veroniku Imrichovou, která Vám vše ráda zodpoví.